Участь в судових процесах в судах всіх інстанцій та юрисдикцій

З 01 січня 2019 року в судах всіх інстанцій (у тому числі і в районному суді) вести Вашу справу, надавати правову допомогу і представляти Ваші інтереси може тільки АДВОКАТ.

Виняток становлять лише малозначні справи. Можливо як і раніше, позов Вам напише знайомий (або штатний) юрист, а ось в суді він зможе бути тільки слухачем. І якщо Ви не готові самі вступити в процес –  Вам знадобиться допомога адвоката.

У моєму арсеналі є справи які починали і готували юристи (не адвокати), і в основному це правильні позиції і хороша робота.

Але трапляються справи, в яких “знайомі юристи” моїх Клієнтів припустилися грубих помилок, в результаті яких були винесені рішення не в інтересах Клієнта. І якщо ще не пропущений термін для апеляційного оскарження – можливо спробувати все виправити. Така робота виявляється набагато складнішою, ніж почати справу самому із самого початку, і не завжди вже можна приєднати до матеріалів справи необхідні документи, викликати свідків. Але шанси на зміну рішення є завжди

Співпраця з Бізнесом.

Якщо Ви керівник підприємства і у Вас є штатний юрист (або юридичний відділ) – ми також можемо плідно співпрацювати. Ваші юристи готують документи – я працюю виключно в суді.  Оскільки частину роботи виконують Ваші штатні працівники – Ви  отримуєте суттєву знижку на вартість послуг! І головне – отримуєте можливість компенсувати судові витрати за рахунок опонентів. 

Яка б ситуація у Вас не склалася - я зможу надати Вам кваліфіковану правову допомогу, захистити Ваші права та інтереси і отримати бажаний результат.

Дзвоніть, домовляйтеся про зустріч! Адже часто втрачений час - це втрачений шанс!

Адреса

01054, м. Київ, вул. М.Коцюбинського, 1, оф.111

Телефон