Вартість Послуг

Мабуть це не останнє питання, яке цікавить Клієнта при виборі адвоката.

Так, професійні послуги адвоката не можуть коштувати дешево. Так само як не можуть коштувати дешево якісні послуги в сфері медицини, освіти чи того ж самого будівельника.  

Я на сто відсотків впевнений, що Ви без зусиль знайдете в мережі адвокатів, які пропонують послуги в декілька разів дешевше та в декілька разів дорожче ніж в Адвокатському Бюро Олексія Сичова.

 В основу  моїх послуг закладені такі стандарти  як якість, відповідальність за результат перед Клієнтом та індивідуальний підхід до вирішення проблеми будь-якої складності, тому основою для формування ціни послуг (або гонорару адвоката) є фактичний час, витрачений мною на Вашу справу.

Найдорожча вартість послуг складається при разовому співробітництві, як то написання процесуального документа, разова участь в допиті чи судовому засіданні, виїзд для участі в обшуку і.т.і.

В такому випадку орієнтована вартість послуг складатиме від 1500 грн./година.

В разі якщо Вам потрібне ведення Вашої справи  «під ключ» – тобто підготовка позовної заяви, участь в судових засіданнях першої та апеляційної інстанції, практична допомога на стадії виконання судового рішення – то вартість таких послуг складає від 8000 грн. і не обмежується безпосередніми витратами часу.

В разі тривалого співробітництва та в разі коли обсяг витрат часу на Вашу справу трудно передбачити – можливе встановити щомісячну оплату (від 3000 грн./міс для фізичних осіб та від 6000 грн./міс для юридичних осіб).

Крім того можливі «заохочувальні» варіанти оплати, як то оплата 50 % договірної вартості послуг, з умовою оплати інших 50% лише в разі досягнення бажаного результату, або у відсотках від фактично стягнутої суми боргу, що буде більш цікаво для юридичних осіб.

До того ж, мною буде прикладене максимальних зусиль для відшкодування понесених Вами витрат за рахунок опонентів.

В будь-якому випадку ми зможемо знайти компромісний варіант оплати послуг, який влаштує обидві сторони.

Телефонуйте, домовляйтеся про зустріч! Адже часто втрачений час – це втрачений шанс!

Залишіть заявку на констультацію

Адреса

01054, м. Київ, вул. М. Коцюбинського, 1, оф.111.

Телефон

uk