Юридичний супровід бізнесу

Перш за все, звертаючись до аутсорсера, немає необхідності оформляти нового співробітника в штат. Це означає, що не потрібно готувати робоче місце, платити зарплату і збільшувати у відповідному розмірі обсяг податкових виплат. З урахуванням всього цього, економія співпраці з юристом становить до 40%.

Переваги аутсорсингу юридичних послуг

Аутсорсингове юридичне обслуговування дозволить Вам не відволікатися від бізнесу для вирішення юридичних питань. Ви ставите питання та задачі – ми надаємо відповідь та результат. 24/7. Ніяких витрат часу на підбір юристів, їх навчання, забезпечення робочими місцями та технікою. Економія на податковому навантаженні з оплати праці. 

Перш за все, звертаючись до аутсорсера, немає необхідності оформляти нового співробітника в штат.  Відповідно не потрібно готувати робоче місце, платити заробітну платню та збільшувати податкове навантаження підприємства.   Вартість юридичного обслуговування менше заробітної плати юриста, при цьому Адвокатське бюро здатно вирішувати обсяг задач, які підсилу цілому юридичному відділу.

По-друге, юрист зазвичай має вузьку спеціалізацію. В Адвокатському  бюро працюють адвокати-фахівці з різних галузей права та мають великий досвід в господарських, митних, податкових  та інших справах.

По-третє, штатний юрист не будучи адвокатом не зможе представити Ваші інтереси в суді, якщо справа не є малозначною. Не кажучи про неможливість захисту Ваших інтересів в разі проведення заходів, передбачених кримінальним-процесуальнім кодексом України.

Переваги роботи з нами

Висока оперативність реагування на проблему.

Клієнт на абонентському обслуговуванні отримує допомогу на пріоритетній основі. Юридичною допомогою адвоката для супроводу бізнесу ви можете скористатися в будь-який час, навіть у вихідні та святкові дні (в максимальному пакеті).

Досвід і висока компетентність.

Адвокати Бюро займаються найрізноманітнішими правовими питаннями і проблемами бізнесу більше 10 років. Всі адвокати, як бізнес-юристи, мають значний практичний досвід. Більшість з них вузькоспеціалізовані в різних правових сферах, тому керівникам підприємств не потрібно турбуватися про експертність виконавця в тих чи інших ситуаціях.

Економічна вигода.

Вартість послуг Адвокатського бюро Олексія Сичова значно менше, ніж собівартість утримання штатного юриста з оплатою податків, лікарняних і відпусток. При цьому ціна э конкурентною на ринку юридичних послуг м. Києва. Вартість послуг фіксується на етапі укладання договору і не змінюється. В разі виграшу судових справ – Ваші розходи стягуються з опонентів. З нами ви економите не тільки час, а й гроші.

Відповідальність і конфіденційність.

Ми гарантуємо високу якість виконання всіх послуг і абсолютну відповідність оформлюваної документації вимогам діючого законодавства України, останнім трендам юридичної та судової практики. Всі відносини з клієнтом є адвокатською таємницею (в тому числі й для правоохоронних органів). З нами юридична безпека гарантована.

Нам довіряють

Пакети послуг

6 000 грн./місяць

Тариф СТАРТОВИЙ
Тарифний план для підприємств, які періодично потребують  вирішення юридичних питань, але яким не доцільно мати штатного юриста. В тариф включено 6 годин роботи адвокатів (написання процесуальних документів, складення та наліз договорів, листів, претензій) та ведення 1 судової справи в поточному періоді. В разі збільшення обсягу послуг – останні надаються зі зниженою ставкою.

14 000 грн./місяць

Тариф ОПТИМАЛЬНИЙ
Тарифний план для підприємств, у яких є систематична потреба в юридичному супроводженні або виникають складні питання, які не завжди може вирішити штатний юрист. В тариф включено 16 годин роботи адвокатів (написання процесуальних документів, складення та наліз договорів, листів, претензій, консультації для всіх працівників підприємства, участь в переговорах та зустрічах) та одночасне ведення до 3 судових справи.

24 000 грн./місяць

Тариф БЕЗЛІМІТНИЙ
Всі послуги Тарифу Оптимальний, 30 годин роботи адвокатів. Можливість звернення в неробочий час. За необхідності присутність адвоката на підприємстві за графіком/бажанням. Захист в кримінальному провадженні.  Особистий адвокат керівника підприємства та членів його родини.

Формати співпраці

Повний аутсорсинг юридичного обслуговування бізнесу. Аналог штатного юриста (пакет Оптимальний) чи юридичного відділу (пакет Безлімітний).

Частковий аутсорсинг. Для виконання складних чи нетипових задач для штатного юриста, або разові доручення за відсутності юриста (пакет Стартовий).

Віддалений аутсорсинг з контролю штатного юриста замовника. Ваш юрист вам потрібен, але не достатньо досвідчений? Ми здійснимо рецензування його роботи, вкажемо шляхи вирішення, поділимося досвідом та практикою (для всіх пакетів послуг).

Безкоштовна консультація

Виїзд до Клієнта

Сумніваєтесь чи потрібен Вам юридичний аутсорсинг ?
Все одно приходьте на каву, у нас раді кожному)

Адреса

01054, м. Київ, вул. М.Коцюбинського, 1, оф.111

Телефон